בשנים האחרונות אנו עדים לניסיון של גורמים רבים לפלג אותנו המתווכים בישראל, לפגוע בפרנסתנו, לגרום לביטול הרישיון שלנו ולהציף את מקצוע התיווך.
לצערינו, אותם גורמים, חלקם אינטרסנטיים ובעלי הון, ממשיכים בדרכים שונות, לנסות לפגוע ולפלג אותנו, תוך שהם פועלים לזרוע בלבול בקרב המתווכים ובקרב משרדי הממשלה .
אין בכוונתנו לתת יד לדבר! אנחנו נמשיך לפעול ולא ניתן לאף אחד לפגוע בנו המתווכים ולגזול את פרנסתנו !
יתר על כן אנו מבקשים להבהיר כי במקום לסייע למאבק המתווכים בישראל, החל לאחרונה לפעול עמוד פייסבוק בשם “דרך ארץ” בקרב המתווכים, ויוצר בלבול ופילוג מיותרים. כוונות עמוד פייסבוק זה אינן ברורות ואינן עולות בקנה אחד עם מטרותינו והם אינם קשורים אלינו בשום צורה ואופן.
“לשכת המתווכים הארצית” הגוף המייצג את כלל המתווכים בישראל, הבית של המתווכים ברחבי הארץ, חברה בלהב – לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל‏ ופועלת יחד עם עוד 60 ארגונים מובילים במשק הישראלי, בה חברים 300,000 עצמאים ועצמאיות, בהם לשכת עורכי הדין, לשכת רואי החשבון, לשכת השמאים, לשכת יועצי המס, מעצבי הפנים ועוד רבים וטובים.
אנו נמשיך לפעול בוועדות הכנסת כדי לבלום את ביטול הרגולציה והרישיון ולהילחם על זכויות העצמאים. נמשיך לפעול ולייצר לכם בית וכלים מתאימים להרוויח יותר כסף באמצעות MLS, בוררות, אתיקה, התו-סגול והקמתה של אקדמיית נדל”ן !
לשכת מתווכים ארצית חזקה – למען קידום מעמד המתווכים בישראל !