מהם היתרונות לחברות בלשכה

לשכת המתווכים הארצית מחוייבת לפעול במטרות הבאות:

שיפור תדמית המתווך

חברות בלשכת המתווכים הארצית, מעמידה אתכם בשורה הראשונה והאיכותית של מתווכי הנדל”ן בישראל. הלשכה פועלת באופן נמרץ להעלות את תדמיתו של המתווך החבר בלשכה “כמתווך מקצוען בעל ידע רב והמחויב לכללי אתיקה של הארגון”.

הדרכה, השתלמויות וכנסים

חברי הלשכה ייהנו מגוון רחב מאוד של הרצאות וסדנאות  בנושאים כגון: תכנון ובנייה, מיסוי, בלעדיות, תמ”א 38, משא ומתן, אורחות חיים, אינטרנט ורשתות חברתיות, שיווק, פסיקות ותקדימים משפטיים, תדמית ושפת גוף.

שיתוף פעולה לטובת הלקוחות

המפתח להצלחה האישית של כל מתווך ושל כל משרד תיווך הינה תוצאה גם של שיתופי פעולה. הלשכה תפעל להקמת מאגר נכסים בבלעדיות המשותף (M.L.S) תוך גיבוי מקצועי ואתי לנושא שיתופי הפעולה בין המתווכים.

אתיקה ובוררות

חברי לשכת המתווכים יהיו מחויבים לפעול על פי תקנון האתיקה והבוררות של הלשכה, דבר זה יביא ליצירת מערכת יחסים הוגנת וישרה בין המתווכים, במסגרת הלשכה תפעל וועדה אתיקה ובוררות שמטרתה לבחון סכסוכים ומחלוקות בין המתווכים לבין עצמם וכן בין ציבור הלקוחות והמתווכים תוך מתן מענה ופתרונות הוגנים במידת הצורך.

הנחות הוזלות והטבות כספיות

בתור גוף גדול המאגד אלפי מתווכים אנו נפעל לקבלת הטבות, הנחות והוזלות ייחודיים לחברי הלשכה בלבד מכלל הספקים המשרתים את הענף.

חובה מוסרית כעת לכל מתווך להצטרף ללשכת המתווכים הארצית!