מחוז ירושלים

לשכת המתווכים למקרקעין בירושלים, הפועלת משנת 1996, מאגדת כ- 170 משרדי תיווך בירושלים ומשמשת בית ליותר מ-300 מתווכים בעלי רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים. הלשכה הינה חלק מלשכת מתווכי הנדל”ן הארצית – היא החלוצה בארץ ועל פי המודל המוצלח של הלשכה הירושלמית נפתחות היום לשכות נוספות ברחבי הארץ. הלשכה פועלת כעמותה ללא מטרת רווח.
הנהלת הלשכה מורכבת מ – 7 חברים הכוללים: יו”ר, סגן, ו-5 חברים האמונים על הועדות השונות. הלשכה מפוקחת ע”י מבקר וכן יועץ משפטי.
לשכת המתווכים פועלת ללא לאות בחתירה לשיפור תדמית המתווך, תדמית המקצוע ומיתוגם בקרב הציבור הרחב וכן פועלת מול הרגולטור בעניין חוק המתווכים וכנגד הצעות חוק חדשות הבאות להצר את תחום התיווך.

אסף אפשטיין

יו״ר מחוז ירושלים
חבר לשכה משנת 2013


מאיר אהרוני

סגן יו״ר המחוז
יו״ר ועדת יח״צ ומיתוג
חבר לשכה משנת 2016

אמיר אזרף

סגן יו״ר המחוז
יו״ר וועדת MLS
יו״ר וועדת מחקר ופיתוח
חבר לשכה משנת 2017

אדוארדו פינקלשטיין

חבר הנהלה
חבר לשכה משנת 2012

ג׳קי ביטנסקי

גיזברית
חברת לשכה משנת 2016

בני דרור

גיוס חברים וחבר
ועדת האתיקה
חבר לשכה משנת 2017

חברי המחוז

הפעילות שלנו

הפעלת מוסדות אתיקה ובוררות להסדרת יחסי העבודה בענף ולשמירה על מוסר עבודה גבוה

לשכת המתווכים מקפידה על מערכת יחסים המשקפת יושרה והגינות בין המתווכים, ומאז היווסדה בשנת 1996 היא מפעילה ועדת אתיקה ובוררות שמטרתה לשמור על חוקי האתיקה וכן לבחון סכסוכים/אי הבנות/ אי הסכמות בין מתווכים. ועדת הבוררות מוסמכת לבחון סוגיות כספיות בין החברים בארגון, כל זאת בעלות סימלית וללא צורך בפניה לערכאות משפטיות – חסכון של זמן וכסף באמצעות בוררים מוסמכים.

שיפור מיומנות העבודה והכלים העומדים לרשות המתווך באמצעות השתלמויות וסדנאות

הלשכה מפעילה ועדת הדרכה - האמונה על שיפור המקצועיות והמיומנות של המתווכים חברי הלשכה, בעזרת מגוון רחב של כנסים, הרצאות וסדנאות בנושאים כגון: תכנון ובנייה, מיסוי, היתרון בבלעדיות, תמ"א 38, ספורט ואורחות חיים, פרסום באינטרנט וברשתות חברתיות, פסיקות ותקדימים משפטיים, ועוד. מחירי ההשתתפות בסדנאות מסובסדים לחברי הלשכה.

הגברת שיתוף הפעולה בין מתווכים – שיר"ן

לשכת המתווכים מאמינה כי המפתח להצלחה של כל מתווך ומתווך הוא שיתוף פעולה בין מתווכים, ולפיכך הלשכה מעודדת את החברים בה להגביר את שיתוף הפעולה ביניהם, הן באמצעות סדנאות מקצועיות, הן באמצעות פרסום נכסים בבלעדיות לשת"פ במאגר "שיר"ן"

חברי מחוז גוש דן

לשכות מקומיות