לשכת מתווכי מקרקעין ירושלים

לשכת המתווכים למקרקעין בירושלים, הפועלת משנת 1996, מאגדת כ- 170 משרדי תיווך בירושלים

ומשמשת בית ליותר מ-300 מתווכים בעלי רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים.

הלשכה הינה חלק מלשכת מתווכי הנדל”ן הארצית – היא החלוצה בארץ ועל פי המודל המוצלח של הלשכה הירושלמית נפתחות היום לשכות נוספות ברחבי הארץ.
הלשכה פועלת כעמותה ללא מטרת רווח.

הנהלת הלשכה מורכבת מ – 7 חברים הכוללים: יו”ר, סגן, ו-5 חברים האמונים על הועדות השונות. הלשכה מפוקחת ע”י מבקר וכן יועץ משפטי.
לשכת המתווכים פועלת ללא לאות בחתירה לשיפור תדמית המתווך, תדמית המקצוע ומיתוגם בקרב הציבור הרחב וכן פועלת מול הרגולטור בעניין חוק המתווכים וכנגד הצעות חוק חדשות הבאות להצר את תחום התיווך.

הפעלת מוסדות אתיקה ובוררות להסדרת יחסי העבודה בענף ולשמירה על מוסר עבודה גבוה

לשכת המתווכים מקפידה על מערכת יחסים המשקפת יושרה והגינות בין המתווכים, ומאז היווסדה בשנת 1996 היא מפעילה ועדת אתיקה ובוררות שמטרתה לשמור על חוקי האתיקה וכן לבחון סכסוכים/אי הבנות/ אי הסכמות בין מתווכים. ועדת הבוררות מוסמכת לבחון סוגיות כספיות בין החברים בארגון, כל זאת בעלות סימלית וללא צורך בפניה לערכאות משפטיות – חסכון של זמן וכסף באמצעות בוררים מוסמכים.

שיפור מיומנות העבודה והכלים העומדים לרשות המתווך באמצעות השתלמויות וסדנאות

הלשכה מפעילה ועדת הדרכה - האמונה על שיפור המקצועיות והמיומנות של המתווכים חברי הלשכה, בעזרת מגוון רחב של כנסים, הרצאות וסדנאות בנושאים כגון: תכנון ובנייה, מיסוי, היתרון בבלעדיות, תמ"א 38, ספורט ואורחות חיים, פרסום באינטרנט וברשתות חברתיות, פסיקות ותקדימים משפטיים, ועוד. מחירי ההשתתפות בסדנאות מסובסדים לחברי הלשכה.

הגברת שיתוף הפעולה בין מתווכים – שיר"ן

לשכת המתווכים מאמינה כי המפתח להצלחה של כל מתווך ומתווך הוא שיתוף פעולה בין מתווכים, ולפיכך הלשכה מעודדת את החברים בה להגביר את שיתוף הפעולה ביניהם, הן באמצעות סדנאות מקצועיות, הן באמצעות פרסום נכסים בבלעדיות לשת"פ במאגר "שיר"ן"

מתוך כנס הלשכה 2018

הסכם NAR

לשכת המתווכים בירושלים חתמה על הסכם עם ה-NAR המאפשר לחבריה להתקבל כחברים מן המניין לארגון הגלובלי NAR –ארגון המתווכים הגדול בעולם המונה מעל 1,200,000 חברים מכל העולם
יתרונות החברות:

  • הכנסת נכסים בבלעדיות לאתר הMLS הגדול בעולם- REALTOR.COM
  • הזמנת לקוחות ומתווכים מכל העולם לצפות בנכסים
  • סדנאות והשתלמויות בנושאים החמים ביותר וברמה הגבוהה ביותר
  • מערכת הפניית לקוחות / נכסים בינלאומית
  • קשרים עסקיים

הנהלת הלשכה