מאוחדים בדרך לניצחון - צר

קיץ לוהט בלשכה

כנס בחירות מחוז פתח תקווה, ראש העין והשומרון

28/6/2023

טירוף בכנס הבחירות של מחוז פתח תקווה, ראש העין והשומרון
של לשכת מתווכי הנדל״ן הארצית בהשתתפות מר רמי גרינברג ראש עיריית פתח תקווה וכ- 200 חברי וחברות לשכה שבחרו את חמשת הנציגים שלהם להנהלת המחוז לשנים 2023-2025.

תוצאות הבחירות:
מירב שמעוני, אבי שטרית, ערן נסים, שי כהן צדק ורון לנדסמן.

יו״ר נבחר:  ערן נסים.

אז מה היה לנו ?
מרתון סטנדאפ, טיפים וכלים להצלחה במכירות, סקירה מקיפה על שוק המשכנתאות לאור עליית הרבית במשק, הצגת מערכת ה- M.L.S המתקדמת בישראל, פתרונות מימון יצירתיים לבני הגיל השלישי, שמאות מקרקעין מתקדמת וארוחת צהריים מפנקת.

כנס בחירות מחוז גוש דן

4/9/2023

וואו! בוקר מרגש של דמוקרטיה במיטבה במחוז גוש דן. מינגלינג איכותי עם קולגות ושת״פ עסקי מניב עם מאות מתווכות ומתווכים מתל-אביב והסביבה.
 
התמקצענו וקיבלנו כלים חדשים מפרופדו ה- MLS של המדינה בשיתוף לשכת מתווכי הנדל״ן הארצית, אנקדוטות חדשות במקרקעין עם עו״ד רינה שוסטר, דרכים יצירתיות להשגת משכנתא עם יועצת המשכנתאות שרון לוי, תכנון ועיצוב חללים מסחריים, דירות ובתים עם מעצבת הפנים יעל פרידלנדר, שמענו על חידושים במערכת ה- crm של הומלי והרצאה מרתקת של עו״ד מיכאל צור – מו״מ בתקופה מאתגרת.
להנהלת המחוז נבחרו: אדם גורל, גל קבקוב, רונית רימר, רון אקרמן
יו״ר המחוז נבחר: עמית גולדמן 

כנס בחירות מחוז שפלה

11/7/2023

התרגשנו להתחיל את הבוקר עם למעלה מ- 200 חברי מחוז שפלה בכנס הבחירות שפתחו את הבוקר בארוחה קלה, ומינגלינג איכותי וממוקד עם קולגות.
פאנל מומחים מהשורה הראשונה
👈🏻משרד עו״ד רינה שוסטר,
👈🏻ליאור שרון משכנתא EasyGo
👈🏻ענת ברניר שטרנברג מברניר שמאות מקרקעין
שנתנו ערך ממשי וכלים חדשים.
איציק לוי קואצ׳ינג סטנד-אפ מעשי ומצחיק שלימד אותנו איך לפרוץ מתוך עצמנו לעבר המטרה החשובה שלנו.
תוצאות הבחירות לשנים 2023-2025 כפי שבחרו חברי המחוז:
עופרה קונס, ויקטור שמואל, אסף קופל, אופק בן אליהו ויניב ביידה.
חברי ההנהלה בחרו בפה אחד בויקטור שמואל ליו”ר המחוז.
כולנו מאחלים להם בהצלחה בפעילות החשובה לקידום המקצוע ומעמד המתווכים במחוז.
 

כנס בחירות מחוז השרון

18/7/2023

מפגש עוצמתי של חברי מחוז השרון שגם גל החום 🥵ויום השיבוש לא הצליחו לעצור 👏🏻
פאנל ראשי ערים אינטראקטבי עם קהל בו השתתפו ראש עיריית רעננה מר חיים ברוידא, ראש עיריית כפר סבא מר רפי סער וראש עיריית רמת השרון מר אבי גרובר בהנחיית עו״ד שירה מהרשק זינגר.
תודה לעו״ד רועי כהן – נשיא להב – לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל ששיתף אותנו במלחמות שמנהלת להב למען העצמאים בישראל

להנהלת המחוז נבחרו: 🗳️
לילך ביטון שתשמש כיושבת ראש המחוז, רון הורוביץ, אילה אהרון, אלי יפתח וגיל איצקוביץ.
מאחלים להם בהצלחה בתפקיד החדש

מסיבה בשלוותה

3/7/2023

כנס אזור הקריות

4/7/2023

כנס מלא אנרגיות של מתווכות ומתווכי אזור הקריות האנרגיות אחרי כנס פתיחת הקיץ שנערך בקרית מוצקין בהובלתו של מנהל לשכת קריות מר לאל בן שמחון עדיין בשמיים.
היה כנס מקצועי, מעשיר, מעניין וחשוב ליצירת קשרים מעמיקים והכשרה למתווכים באזור הקריות, ריגשתם אותנו מעוד בנוכחותכם.
 
תודה לראש עיירת קרית ביאליק מר אלי דוקורסקי שנתן למשתתפים סקירה מעמיקה על מה שהיה ומה שצפוי בעתיד בתחום הנדל״ן בעיר, לאלדר ישראלי יו״ר מחוז הצפון, לזאב גינסבורג על הרצאה מרתקת.
 

מבחן המתווכים ירושלים

3/7/2023

למה כדאי להיות חבר בלשכת מתווכי הנדל״ן הארצית?!

הרמת כוסית לראש השנה בלשכת רמת השרון והצגת מנהלת הלשכה החדשה הגב׳ יעל כוכבי

7/9/2023

חגיגה לכבוד השנה החדשה בלשכת מתווכי הנדל״ן ברמת השרון. במפגש ניהלו החברים שיח פתוח וגיבשו רעיונות לקידום מעמד מקצוע התיווך ותדמית המתווכים בעיר.
 
יחד למדו על מערכת שיתוף הנכסים של הלשכה בשיתוף חברת פרופדו מחבר הנהלת המחוז גיל איצקוביץ ונהנו ממפגש חברתי מעניין עם שרון הנומרולוגית.
 
אנו רוצים להודות ליעל כוכבי מנהלת הלשכה החדשה ולילך ביטון יו״ר מחוז השרון על הפקת האירוע למען החברים כן ירבו.

מפגש הרמת כוסית מרגש בלשכת הרצליה בו הוצגה מנהלת הלשכה החדשה הגב׳ הילה גרינפילד

10/9/2023

מפגש הרמת כוסית מרגש בלשכת הרצליה בו הוצגה מנהלת הלשכה החדשה הגב׳ הילה גרינפילד שהתחייבה לפעול במרץ לקידום מתווכי העיר הרצליה ומעמדם בקרב תושבי העיר, לקיים מפגשי מילנגליג, הכשרות, ימי עיון ומפגשים חברתיים.
 
אנו מברכים על הצטרפותה להנהלת מחוז השרון ומאחלים לה בהצלחה בתפקיד.
 
במפגש ניהלו החברים שיח פתוח על הציפיות שלהם מהלשכה, סקרו את הפעילות בשטח ונהנו מהרצאה מרתקת ושימושית לתקופה משרון ברנשטיין ״העלאת התדר האנרגטי״

היום שאחרי הריביות המשוגעות ויקטור שמואל יו"ר מחוז שפלה מארח את ליאור שרון

לשכת רעננה חוגגת שנה חדשה ואת מינוי מנהל הלשכה החדש מר אלי יפתח

11/9/2023

לשכת רעננה חוגגת שנה חדשה 🎉
בהשתתפות ראש העיר מר׳ חיים ברוידא, אסף אפשטיין סגן יו״ר הלשכה, לילך ביטון יו״ר המחוז, אלי יפתח מנהל לשכת רעננה, חברי ההנהלה: אילה אהרון, רון הורוביץ, גיל איצקוביץ, רועי זלצמן יו״ר המחוז לשעבר שבהזדמנות זאת אנו רוצים להודות לו על שנים של הובלת העיר והמחוז וכ- 70 מתווכות ומתווכים מהעיר.
במפגש הוצגה ההנהלה החדשה ומנהל החדש אלי יפתח. אנו מאחלים לו בהצלחה ומאמינים שהוא וחבריו להנהלה יובילו את הלשכה בעיר לשיאים חדשים.
החברים קיבלו סקירה מקיפה על הלשכה פעילות הלשכה הארצית, ההישגים והיעדים לשנה הקרובה מסגן יו״ר הלשכה מר אסף אפשטיין. נהנו מאוכל משובח, מינגלינג והזדמנות לשת״פ.
יחד ניהלו שיח פתוח על בידול החברים ועל תוכניות לשנה חדשה. קיבלו טיפים ופתרונות מימון יצירתיים לסגירת עסקה מעינת ברקוביץ משווקת בנק לאומי למשכנתאות מרחב השרון.
אנו מאחלים לכם חג שמח ושנה של המון שיתופי פעולה ועסקאות

הכנס השנתי של מודיעין-מכבים-רעות

12/9/2023

מודיעין-מכבי-רעות על המפה 📌 הסתיים לו עוד כנס מוצלח עם למעלה מ-80 מתווכות ומתווכים שהגיעו לעשות מינגלינג, שת״פ מניב, ללמוד ולהצליח בענק.


תודה לגיל חן יו״ר הלשכה ולחברי ההנהלה על ההקפדה על הפרטים הקטנים שהפכו את הכנס למושלם. תודה לראש עיר מר חיים ביבס על הסקירה הכללית של התפתחות העיר, למר דורון ויה, סוכן שב״כ לשעבר על הרצאה מעניינת על קהיליית המודיעין של ישראל – מבנה, אתגרים ודילמות ולמר יוסי אביבי חבר מועצה ומחזיק תיק הבריאות,אסטרטגיה וחדשנות בעיר על הרצאה מעניינת. תודה לנותני החסות שלנו: הפניקס משכנתא הפוכה, פרפדו MLS, דפוס בארי, בנק לאומי למשכנתאות עו״ד ורד בוהרון ויוסי אורון שמאי מקרקעין. ותודה מיוחדת לכם על האמון שאתם נותנים בנו להוביל ולהצעיד את הענף קדימה.

 

מתווכים תורמים לקהילה - עושים שינוי חברתי!

13/9/2023

השבוע יצאו עמית גולדמן יו״ר מחוז גוש דן, חברות וחברי הלשכה בשיתוף פעולה עם עמותת רוח נכונה לחלק סלי מזון לחיילים בודדים לכבוד ראש השנה.
הפטריוטיות והחיוכים מילאו את ליבנו באהבה ובגאווה