מאוחדים בדרך לניצחון - צר
מערכת M.L.S
מערכת שיתוף נכסים בבלעדיות בין מתווכים
ההצטרפות ללא עלות לחברי לשכה - לחצו כאן
Previous slide
Next slide

חברות בלשכת מתווכי הנדל״ן הארצית כגוף מקצועי הפועל למען המתווך ולמען עתידו של הענף איננה מותרות היא מחויבת במציאות!

דבר היו״ר

חברות, חברי לשכה יקירים

שנת 2022 ושנת 2023 הן רכבת הרים בתחום הנדל”ן, בתחילתה עליה במחירי הנדל”ן ובריבוי עסקאות כשבחודשים האחרונים אנו חווים התהפכות במגמה המתאפיינת בחוסר וודאות, כשעליית הריבית במשק. תורמת את חלקה לכך שעליית מחירי הנדל”ן נבלמו, ומספר הקונים קטן, זאת, מול המצאי הקיים. התוצאה מיעוט עסקות ממנו כולנו סובלים .חלק ממטרות הלשכה הן לשפוך אור על המתרחש ולהעניק כלים מעשיים להתמודדות עם התקופה המאתגרת הזו.

לשכת המתווכים הארצית שאני עומד בראש, פעלה רבות במהלך השנה האחרונה:

במישור מול הרגולטור (משרד המשפטים) הצלחנו לבלום את הצעת החוק לביטול הרישיון ואנו פועלים כעת ביחד עם משרד המשפטים להחיל תקנות אתיקה על כלל המתווכים מה שיביא להעלאת האמון בקרב .הציבור במקצוע התיווך ובמתווכים בכלל.

בצענו חשיבה מעמיקה, הוספנו מערכים ושיפרנו יכולות לטובת ארגז הכלים של המתווכים.

שתיים מהמטרת החשובות ביותר שלמענו הקמנו את הארגון יוצאות סוף סוף לדרך:

הקמת מערך לשיתופי פעולה מוסדרים לנכסים בבלעדיות – mls
מדרשה להכשרה פרקטית של החברים בארגון
שמירה והגנה על האינטרסים של המתווכים
לזה מצטרף מוסד הבוררות הארצי שכבר פועל באמצעות בוררים מוסמכים :בשנה האחרונה הקמנו את מחוז חיפה, הקריות והעמקים ולשכות מקומיות בערים

.חיפה, כרמיאל, הקריות, רמת השרון, נתניה וראשון לציון בשנת 2023 אנחנו מתכוונים להתרחב ולהקים את מחוז באר שבע והדרום .לשכות מקומיות בערים נוספות.

ברצוני להודות ליושבי ראש המחוזות והלשכות העירוניות ולחברי ההנהלה על תרומתם. לקידום מקצוע התיווך בהתנדבות מלאה.

איציק לוי

יו״ר לשכת מתווכי הנדל״ן הארצית

סיכום שנת 2023

אתיקה ובוררות

חברי לשכת המתווכים מחויבים לפעול על פי תקנון האתיקה והבוררות של הלשכה, דבר זה מביא ליצירת מערכת יחסים הוגנת וישרה בין המתווכים, במסגרת הלשכה פועלת וועדה אתיקה ובוררות שמטרתה לבחון סכסוכים ומחלוקות בין המתווכים לבין עצמם וכן בין ציבור הלקוחות והמתווכים תוך מתן מענה ופתרונות הוגנים במידת הצורך.

הנחות והטבות כספיות

החברות בלשכה מקנה הטבות והנחות בשווי גדול משמעותית מדמי החברות השנתיים. את ההטבות השיגה הלשכה לטובת חברי לשכת המתווכים בלבד: כרטיס לאומי קארד עם הטבות ייחודיות לחברי הלשכה בלבד.

מערכת שיתוף נכסים M.L.S

מערכת MLS נבנה על ידי לשכת המתווכים הארצית וחברת פרופדו.האתר נועד להרחיב את שיתופי הפעולה המבוצעים על ידי מתווכים בשטח.

שיפור התדמית

חברות בלשכת המתווכים מעמידה אתכם בשורה הראשונה והאיכותית של מתווכי הנדל"ן בישראל. הלשכה פועלת באופן נמרץ להעלות את תדמיתו של המתווך החבר בלשכה "כמתווך מקצוען בעל ידע רב והמחויב לכללי אתיקה של הארגון".

הדרכה, השתלמויות, וכנסים

חברי הלשכה נהנים מגוון רחב מאוד של הרצאות וסדנאות הנערכות מדי חודש בנושאים כגון: תכנון ובנייה, מיסוי, בלעדיות, תמ"א 38, משא ומתן, אורחות חיים, אינטרנט ורשתות חברתיות, שיווק, פסיקות ותקדימים משפטיים, תדמית ושפת גוף.

רוצים לדעת איך משכנתא הפוכה״ מבית הפניקס יכולה לסגור את העסקה הבאה שלכם

כנסים ואירועים בלשכה

אירוע בתאריך יולי 2024

מערכת ה - M.L.S

אז למה את מחכים? לא מפספסים נכסים!

 

ועדת אתיקה ובוררות

פתרון סכסוכים באמצעות גישור ובוררות בפני ועדת האתיקה של הלשכה. תהליך הבוררות בלשכה מבוסס על שיתוף פעולה, דיאלוג והקשבה, בנוכחותנו - כצד שלישי ובהתייעצות עם היועץ המשפטי עו"ד אילן שרקון.

הגשת בקשה לבוררות: